Prisboka › Leksikon
Pepperbaconpostei mills
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 32,80 (177,30 per kg) Pepperbaconpostei 185g Mills
- Oda — 40,90 (221,08 per kg) Mills Pepperbaconpostei 185 g
- Meny — 49,90 (269,73 per kg) Pepperbaconpostei 185g Mills
Prisforskjellen er 17,10 mellom Kiwi og Meny — 52 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka