Prisboka › Leksikon
Vaniljekrem piano
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 27,90 (55,80 per l) Vaniljekrem 500ml Piano
- Oda — 37,80 (75,60 per l) TINE Piano vaniljekrem 0,5 l
- Meny — 41,90 (83,80 per l) Vaniljekrem 500ml Piano
Prisforskjellen er 14,- mellom Kiwi og Meny — 50 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Vaniljekrem, kjøpt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 148 kcal (620 kJ)
- Fett — 8,6 g
- herav mettede fettsyrer — 5,4 g
- herav enumettede fettsyrer — 2,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,2 g
- Karbohydrat — 14,7 g
- herav sukkerarter — 11,0 g
- herav stivelse — 3,7 g
- Kostfiber — 0,1 g
- Protein — 3,0 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.