Prisboka › Leksikon
Picnic stabburet
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 44,90 (138,15 per kg) Picnic 325g Stabburet
- Rema 1000 — 47,50 (146,15 per kg) PICNIC 325G STABBURET
- Meny — 64,90 (199,69 per kg) Picnic 325g Stabburet
Prisforskjellen er 20,- mellom Kiwi og Meny — 45 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka