Prisboka › Leksikon
Ridderost skivet tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 37,30 (219,41 per kg) Ridderost skivet 170g Tine
- Oda — 43,70 (257,06 per kg) TINE Ridderost Skivet 170 g
- Meny — 51,90 (305,29 per kg) Ridderost skivet 170g Tine
Prisforskjellen er 14,60 mellom Kiwi og Meny — 39 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Ridderost — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 422 kcal (1746 kJ)
- Fett — 38,0 g
- herav mettede fettsyrer — 24,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 9,2 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,8 g
- Karbohydrat — 0,0 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 20,0 g
- Salt (NaCl) — 1,5 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.