Prisboka › Leksikon
Risengrøt toro
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 22,90 (88,76 per kg) Risengrøt 258g Toro
- Rema 1000 — 24,90 (96,51 per kg) RISENGRØT 258 G TORO
- Meny — 39,90 (154,65 per kg) Risengrøt 258g Toro
Prisforskjellen er 17,- mellom Kiwi og Meny — 74 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka