Prisboka › Leksikon
Rødbetsalat eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 10,65 (59,17 per kg) Rødbetsalat 180g Eldorado
- Oda — 19,28 (96,40 per kg) Mills Rødbetsalat 200 g
- Kiwi — 27,90 (69,75 per kg) Rødbetsalat 400g Eldorado
Prisforskjellen er 17,25 mellom Meny og Kiwi — 162 % dyrere hos Kiwi.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Rødbetsalat, majonessalat — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 371 kcal (1532 kJ)
- Fett — 36,1 g
- herav mettede fettsyrer — 2,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 19,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 8,0 g
- Karbohydrat — 10,1 g
- herav sukkerarter — 10,0 g
- herav stivelse — 0,1 g
- Kostfiber — 1,0 g
- Protein — 1,0 g
- Salt (NaCl) — 0,6 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.