Prisboka › Leksikon
Syltet rødløk r
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 20,- (76,92 per kg) SYLTET RØDLØK 260G R
- Meny — 21,50 (91,49 per kg) Rødløk Syltet 235g Eldorado
- Kiwi — 43,90 (182,92 per kg) Rødløk Syltet 240g Eldorado
Prisforskjellen er 23,90 mellom Rema 1000 og Kiwi — 119 % dyrere hos Kiwi.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Sylte — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 303 kcal (1259 kJ)
- Fett — 24,4 g
- herav mettede fettsyrer — 8,8 g
- herav enumettede fettsyrer — 11,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 3,0 g
- Karbohydrat — 0,2 g
- herav sukkerarter — 0,1 g
- herav stivelse — 0,2 g
- Kostfiber — 0,1 g
- Protein — 20,7 g
- Salt (NaCl) — 2,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.