Prisboka › Leksikon
Servelat first price
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 14,90 (135,45 per kg) Gilde Servelat 110 g
- Kiwi — 23,40 (93,60 per kg) Servelat 250g First Price
- Rema 1000 — 24,90 (99,60 per kg) PRIMA SERVELAT 250G
- Meny — 27,90 (111,60 per kg) Servelat 250g First Price
Prisforskjellen er 13,- mellom Oda og Meny — 87 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka