Prisboka › Leksikon
Saus til stek toro
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 12,25 (331,08 per kg) Saus til Stek 37g Toro
- Rema 1000 — 16,40 SAUS TIL STEK TORO
- Kiwi — 21,20 (572,97 per kg) Saus til Stek 37g Toro
- Oda — 21,50 (581,08 per kg) Toro Saus til stek 37 g
Prisforskjellen er 9,25 mellom Meny og Oda — 76 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka