Prisboka › Leksikon
Saltstenger first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 11,90 (47,60 per kg) Saltstenger 250g First Price
- Rema 1000 — 12,90 (51,60 per kg) SALTSTENGER 250G PRIMA
- Meny — 13,90 (55,60 per kg) Saltstenger 250g First Price
Prisforskjellen er 2,- mellom Kiwi og Meny — 17 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Saltstenger — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 384 kcal (1623 kJ)
- Fett — 5,7 g
- herav mettede fettsyrer — 0,5 g
- herav enumettede fettsyrer — 3,7 g
- herav flerumettede fettsyrer — 1,2 g
- Karbohydrat — 68,7 g
- herav sukkerarter — 2,3 g
- herav stivelse — 66,4 g
- Kostfiber — 6,0 g
- Protein — 11,5 g
- Salt (NaCl) — 4,3 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.