Prisboka › Leksikon
Totenflak salta
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 19,90 (110,56 per kg) Totenflak salta 180g
- Oda — 41,80 (232,22 per kg) Totenflak Salta 180 g
- Meny — 44,90 (249,44 per kg) Totenflak Salta 180g
Prisforskjellen er 25,- mellom Kiwi og Meny — 126 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka