Prisboka › Leksikon
Smøremyk eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 32,90 (54,83 per kg) Smøremyk 600g Eldorado
- Meny — 39,90 (66,50 per kg) Smøremyk 600g Eldorado
- Oda — 47,60 (122,05 per kg) TINE Smøremyk 390 g
Prisforskjellen er 14,70 mellom Kiwi og Oda — 45 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka