Prisboka › Leksikon
Sodd trondhjems
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 42,90 (53,62 per kg) Sodd 800g Trondhjems
- Rema 1000 — 44,- TRONDHJEMS SODD
- Oda — 48,40 (57,62 per kg) Trondhjems Sodd 840 g
- Meny — 53,90 (67,38 per kg) Sodd 800g Trondhjems
Prisforskjellen er 11,- mellom Kiwi og Meny — 26 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka