Prisboka › Leksikon
R soltørkede tomater rema
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 22,90 (114,50 per kg) Tomater Soltørkede 200g Eldorado
- Oda — 24,40 (87,14 per kg) R Soltørkede tomater REMA 280 g
- Meny — 28,90 (152,11 per kg) Tomater Soltørkede 190g Eldorado
Prisforskjellen er 6,- mellom Kiwi og Meny — 26 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka