Prisboka › Leksikon
Sølvløk eldorado
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 22,90 (61,89 per kg) Sølvløk 370g Eldorado
- Rema 1000 — 23,90 (64,59 per kg) SØLVLØK 370 G R
- Oda — 40,90 (110,54 per kg) R Sølvløk 370 g
- Meny — 41,50 (112,16 per kg) Sølvløk 370g Eldorado
Prisforskjellen er 18,60 mellom Kiwi og Meny — 81 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka