Prisboka › Leksikon
Svinekoteletter ca1, first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 94,77 (72,90 per kg) Svinekoteletter Ca1,3kg First Price
- Oda — 101,90 (110,76 per kg) Vår Laveste Pris Svinekoteletter 4 stk 920 g
- Meny — 107,12 (82,40 per kg) Svinekoteletter Ca1,3kg First Price
Prisforskjellen er 12,35 mellom Kiwi og Meny — 13 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka