Prisboka › Leksikon
Thaisuppe eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 27,90 (48,95 per l) Thaisuppe 570ml Eldorado
- Meny — 42,90 (75,26 per l) Thaisuppe 570ml Eldorado
- Oda — 43,60 (124,57 per kg) R Thaisuppe 350 g
Prisforskjellen er 15,70 mellom Kiwi og Oda — 56 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka