Prisboka › Leksikon
Vilti
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 46,40 (92,80 per kg) Vilti 500g
- Meny — 59,90 (119,80 per kg) Vilti 500g
- Oda — 74,70 (152,45 per kg) VILTI 490 g
Prisforskjellen er 28,30 mellom Kiwi og Oda — 61 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka