Prisboka › Leksikon
4-korn axa
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 22,50 (33,33 per kg) 4-Korn 675g Axa
- Oda — 25,10 (37,19 per kg) Axa 4 Korn 675 g
- Meny — 28,90 (42,81 per kg) 4-Korn 675g Axa
Prisforskjellen er 6,40 mellom Kiwi og Meny — 28 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka