Prisboka › Leksikon
Bacongrill m/ost gilde
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 41,- (85,42 per kg) Bacongrill m/Ost 480g Gilde
- Oda — 70,40 (146,67 per kg) Gilde Bacongrill med ost 480 g
- Meny — 76,90 (160,21 per kg) Bacongrill m/Ost 480g Gilde
Prisforskjellen er 35,90 mellom Kiwi og Meny — 88 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka