Prisboka › Leksikon
Bacongull maarud
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 49,40 (365,93 per kg) Bacongull 135g Maarud
- Meny — 63,90 (473,33 per kg) Bacongull 135g Maarud
- Oda — 66,70 (555,83 per kg) Maarud Bacongull 120 g
Prisforskjellen er 17,30 mellom Kiwi og Oda — 35 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka