Prisboka › Leksikon
Baconpostei ovnsbakt mills
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 27,90 (150,81 per kg) Baconpostei Ovnsbakt 185g Mills
- Rema 1000 — 29,40 (158,92 per kg) OVNSBAKT BACONPOSTEI 185G
- Meny — 39,90 (215,68 per kg) Baconpostei Ovnsbakt 185g Mills
Prisforskjellen er 12,- mellom Kiwi og Meny — 43 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Baconpostei — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 277 kcal (1150 kJ)
- Fett — 21,0 g
- herav mettede fettsyrer — 3,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 12,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 5,0 g
- Karbohydrat — 11,0 g
- herav sukkerarter — 3,0 g
- herav stivelse — 8,0 g
- Kostfiber — 2,0 g
- Protein — 10,0 g
- Salt (NaCl) — 1,5 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.