Prisboka › Leksikon
Baconost tube kavli
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 28,90 (165,14 per kg) Baconost 175g Tube Kavli
- Oda — 40,30 (230,29 per kg) Kavli Baconost Tube 175 g
- Meny — 44,90 (256,57 per kg) Baconost 175g Tube Kavli
Prisforskjellen er 16,- mellom Kiwi og Meny — 55 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Baconost, smørbar — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 213 kcal (886 kJ)
- Fett — 17,0 g
- herav mettede fettsyrer — 10,8 g
- herav enumettede fettsyrer — 4,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,4 g
- Karbohydrat — 0,1 g
- herav sukkerarter — 0,1 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 15,0 g
- Salt (NaCl) — 2,4 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.