Prisboka › Leksikon
Leverpostei ovnsbakt bacon gilde
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 27,90 (155,- per kg) Leverpostei Ovnsbakt Bacon 180g Gilde
- Rema 1000 — 29,90 (166,11 per kg) LEVERPOSTEI OVNSBAKT BACON 180G
- Oda — 30,40 (168,89 per kg) Gilde Ovnsbakt leverpostei Med Bacon 180 g
- Meny — 38,20 (212,22 per kg) Leverpostei Ovnsbakt Bacon 180g Gilde
Prisforskjellen er 10,30 mellom Kiwi og Meny — 37 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Leverpostei, ovnsbakt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 227 kcal (940 kJ)
- Fett — 18,1 g
- herav mettede fettsyrer — 3,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 9,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 5,4 g
- Karbohydrat — 5,7 g
- herav sukkerarter — 2,0 g
- herav stivelse — 3,7 g
- Kostfiber — 1,0 g
- Protein — 9,6 g
- Salt (NaCl) — 1,5 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.