Prisboka › Leksikon
Knacker bratwurst finsbråten
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 46,90 (187,60 per kg) Knacker Bratwurst 250g Finsbråten
- Kiwi — 47,40 (189,60 per kg) Knacker Bratwurst 250g Finsbråten
- Oda — 52,40 (209,60 per kg) Finsbråten Bratwurst Knacker 250 g
Prisforskjellen er 5,50 mellom Meny og Oda — 12 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka