Prisboka › Leksikon
Brekkbønner eldorado
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 17,90 (42,12 per kg) Brekkbønner 425g Eldorado
- Rema 1000 — 22,20 (54,15 per kg) BREKKBØNNER 410G R
- Meny — 22,50 (52,94 per kg) Brekkbønner 425g Eldorado
- Oda — 31,20 (82,11 per kg) R Brekkbønner 380 g
Prisforskjellen er 13,30 mellom Kiwi og Oda — 74 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka