Prisboka › Leksikon
Bremykt
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 43,90 (87,80 per kg) Bremykt 500g
- Oda — 54,90 (109,80 per kg) TINE Bremykt 500 g
- Meny — 62,90 (125,80 per kg) Bremykt 500g
Prisforskjellen er 19,- mellom Kiwi og Meny — 43 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Bremykt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 742 kcal (3051 kJ)
- Fett — 82,0 g
- herav mettede fettsyrer — 40,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 29,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 8,0 g
- Karbohydrat — 0,5 g
- herav sukkerarter — 0,5 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,5 g
- Salt (NaCl) — 1,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.