Prisboka › Leksikon
Bremykt mykere
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 43,90 (87,80 per kg) Bremykt Mykere 500g
- Oda — 55,90 (111,80 per kg) TINE Bremykt mykere 500 g
- Meny — 60,90 (121,80 per kg) Bremykt Mykere 500g
Prisforskjellen er 17,- mellom Kiwi og Meny — 39 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Bremykt, mykere — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 742 kcal (3051 kJ)
- Fett — 82,0 g
- herav mettede fettsyrer — 36,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 32,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 10,0 g
- Karbohydrat — 0,5 g
- herav sukkerarter — 0,5 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,5 g
- Salt (NaCl) — 1,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.