Prisboka › Leksikon
Bringebær r
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 45,90 (114,75 per kg) BRINGEBÆR 400G R
- Kiwi — 49,90 (124,75 per kg) Bringebær 400g Eldorado
- Meny — 59,90 (149,75 per kg) Bringebær 400g Eldorado
Prisforskjellen er 14,- mellom Rema 1000 og Meny — 31 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Bringebær, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 29 kcal (122 kJ)
- Fett — 0,4 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,3 g
- Karbohydrat — 3,2 g
- herav sukkerarter — 3,2 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 4,0 g
- Protein — 1,1 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.