Prisboka › Leksikon
Toro brownies original
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 25,90 (46,50 per kg) TORO BROWNIES ORIGINAL 557G
- Oda — 42,- (75,40 per kg) Toro Brownies Original 557 g
- Meny — 46,50 (83,48 per kg) Brownies Original 557g Toro
Prisforskjellen er 20,60 mellom Rema 1000 og Meny — 80 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Brownies, med glasur, kjøpt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 464 kcal (1941 kJ)
- Fett — 23,4 g
- herav mettede fettsyrer — 8,9 g
- herav enumettede fettsyrer — 10,2 g
- herav flerumettede fettsyrer — 3,1 g
- Karbohydrat — 59,1 g
- herav sukkerarter — 47,5 g
- herav stivelse — 11,6 g
- Kostfiber — 2,0 g
- Protein — 3,3 g
- Salt (NaCl) — 0,3 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.