Prisboka › Leksikon
Eddik brun idun
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 19,90 (33,17 per l) Eddik 7% Brun 0,6l Idun
- Rema 1000 — 20,20 EDDIK 7% BRUN IDUN
- Oda — 25,60 (42,67 per l) Idun Eddik 7% Brun 0,6 l
- Meny — 25,90 (43,17 per l) Eddik 7% Brun 0,6l Idun
Prisforskjellen er 6,- mellom Kiwi og Meny — 30 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka