Prisboka › Leksikon
Toro brun saus glutenfri
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 11,90 (371,88 per kg) Toro Brun saus Glutenfri 32 g
- Kiwi — 15,60 (487,50 per kg) Brun Saus glutenfri 32g Toro
- Meny — 19,90 (621,87 per kg) Brun Saus glutenfri 32g Toro
Prisforskjellen er 8,- mellom Oda og Meny — 67 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Brun saus, av blokk — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 69 kcal (288 kJ)
- Fett — 3,5 g
- herav mettede fettsyrer — 0,6 g
- herav enumettede fettsyrer — 2,5 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,3 g
- Karbohydrat — 8,4 g
- herav sukkerarter — 1,2 g
- herav stivelse — 7,1 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 1,0 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.