Prisboka › Leksikon
Lapskaus brun trondhjems
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 54,90 (68,63 per kg) Lapskaus Brun 800g Trondhjems
- Oda — 70,80 (88,50 per kg) Trondhjems Brun lapskaus 800 g
- Meny — 79,90 (99,88 per kg) Lapskaus Brun 800g Trondhjems
Prisforskjellen er 25,- mellom Kiwi og Meny — 46 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka