Prisboka › Leksikon
Lapskaus brun first price
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 24,90 (49,80 per kg) Lapskaus Brun 500g First Price
- Meny — 39,90 (79,80 per kg) Lapskaus Brun 500g First Price
- Rema 1000 — 56,60 LAPSKAUS BRUN
- Oda — 158,20 (197,75 per kg) Gilde Brun lapskaus 800 g
Prisforskjellen er 133,30 mellom Kiwi og Oda — 535 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Lapskaus, lys, storfekjøtt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 60 kcal (253 kJ)
- Fett — 1,8 g
- herav mettede fettsyrer — 0,8 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,8 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 5,3 g
- herav sukkerarter — 1,5 g
- herav stivelse — 3,8 g
- Kostfiber — 0,9 g
- Protein — 5,1 g
- Salt (NaCl) — 0,3 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.