Prisboka › Leksikon
Weetos choco weetabix
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 43,60 (116,27 per kg) Weetos Choco 375g Weetabix
- Oda — 55,80 (148,80 per kg) Weetabix Weetos Choco 375 g
- Meny — 59,90 (159,73 per kg) Weetos Choco 375g Weetabix
Prisforskjellen er 16,30 mellom Kiwi og Meny — 37 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka