Prisboka › Leksikon
Propud milkshake chocolate
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 20,72 (62,79 per l) Propud Milkshake Chocolate 0,33 l
- Kiwi — 24,90 (75,45 per l) Propud Milkshake Chocolate 330ml
- Meny — 29,90 (90,61 per l) Propud Milkshake Chocolate 330ml
Prisforskjellen er 9,18 mellom Oda og Meny — 44 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka