Prisboka › Leksikon
Chorizo folkets
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 37,40 (287,69 per kg) CHORIZO 130G
- Kiwi — 39,90 (147,78 per kg) Chorizo 80% 270g Folkets
- Meny — 57,90 (445,38 per kg) Chorizo 130g Gilde
Prisforskjellen er 20,50 mellom Rema 1000 og Meny — 55 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Chorizo, pølse — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 360 kcal (1494 kJ)
- Fett — 29,1 g
- herav mettede fettsyrer — 11,3 g
- herav enumettede fettsyrer — 12,9 g
- herav flerumettede fettsyrer — 3,2 g
- Karbohydrat — 3,4 g
- herav sukkerarter — 3,0 g
- herav stivelse — 0,4 g
- Kostfiber — 1,0 g
- Protein — 20,7 g
- Salt (NaCl) — 3,8 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.