Prisboka › Leksikon
Knacker chorizo finsbråten
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 43,90 (175,60 per kg) Knacker Chorizo 250g Finsbråten
- Meny — 46,90 (187,60 per kg) Knacker Chorizo 250g Finsbråten
- Oda — 52,80 (211,20 per kg) Finsbråten Chorizo-Knacker 250 g
Prisforskjellen er 8,90 mellom Kiwi og Oda — 20 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka