Prisboka › Leksikon
Sørlandschips creme fraiche
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 24,90 (127,69 per kg) Sørlandschips Creme Fraiche 195g
- Kiwi — 29,90 (153,33 per kg) Sørlandschips Creme Fraiche 195g
- Oda — 37,70 (188,50 per kg) Sørlandschips Creme Fraiche 200 g
Prisforskjellen er 12,80 mellom Meny og Oda — 51 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka