Prisboka › Leksikon
Fish&crisp gourmet findus
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 67,90 (141,46 per kg) Fish&Crisp Gourmet 480g Findus
- Oda — 72,90 (151,88 per kg) FINDUS Fish & Crisp Gourmet 480 g
- Meny — 83,- (172,92 per kg) Fish&Crisp Gourmet 480g Findus
Prisforskjellen er 15,10 mellom Kiwi og Meny — 22 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka