Prisboka › Leksikon
Strøssel sweetheart dr.oetker
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 49,90 (639,74 per kg) Strøssel Sweetheart 78g Dr.Oetker
- Oda — 50,70 (650,- per kg) Dr. Oetker Sweetheart strøssel 78 g
- Rema 1000 — 52,90 (678,21 per kg) SWEETHEART STRØSSEL 78G DR OETKER
- Meny — 66,90 (857,69 per kg) Strøssel Sweetheart 78g Dr.Oetker
Prisforskjellen er 17,- mellom Kiwi og Meny — 34 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka