Prisboka › Leksikon
Fransk dressing idun
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 42,90 (161,89 per kg) Fransk Dressing 265g Idun
- Oda — 50,10 (189,06 per kg) Idun Fransk dressing 265 g
- Meny — 54,90 (207,17 per kg) Fransk Dressing 265g Idun
Prisforskjellen er 12,- mellom Kiwi og Meny — 28 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka