Prisboka › Leksikon
Dr. oetker vaniljesukker
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 25,50 (182,14 per kg) Dr. Oetker Vaniljesukker 140 g
- Rema 1000 — 28,20 (201,43 per kg) VANILJESUKKER 140G DR OETKER
- Meny — 38,90 (277,86 per kg) Vaniljesukker 140g Dr. Oetker
Prisforskjellen er 13,40 mellom Oda og Meny — 53 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Vaniljesukker — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 364 kcal (1549 kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 91,1 g
- herav sukkerarter — 91,1 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 0,0 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.