Prisboka › Leksikon
Majones ekte first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 18,90 (37,80 per kg) Majones Ekte 500g First Price
- Meny — 21,40 (42,80 per kg) Majones Ekte 500g First Price
- Oda — 23,92 (149,50 per kg) Mills Majones Ekte 160 g
Prisforskjellen er 5,02 mellom Kiwi og Oda — 27 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Majones, ekte — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 705 kcal (2900 kJ)
- Fett — 77,0 g
- herav mettede fettsyrer — 5,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 47,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 21,0 g
- Karbohydrat — 2,0 g
- herav sukkerarter — 2,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 1,0 g
- Salt (NaCl) — 0,6 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.