Prisboka › Leksikon
Marsipan ekte odense
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 31,50 (157,50 per kg) Odense Ekte marsipan 200 g
- Kiwi — 37,80 (94,50 per kg) Marsipan Ekte 400g Odense
- Meny — 59,90 (149,75 per kg) Marsipan Ekte 400g Odense
Prisforskjellen er 28,40 mellom Oda og Meny — 90 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka