Prisboka › Leksikon
Taco sauce hot old el paso
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 17,30 (75,22 per kg) Taco Sauce Hot 230g Old El Paso
- Oda — 21,90 (95,22 per kg) Old El Paso Taco Sauce Hot 230 g
- Meny — 24,90 (108,26 per kg) Taco Sauce Hot 230g Old El Paso
Prisforskjellen er 7,60 mellom Kiwi og Meny — 44 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka