Prisboka › Leksikon
Taco sauce mild old el paso
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 17,30 (75,22 per kg) Taco Sauce Mild 230g Old El Paso
- Oda — 24,- (104,35 per kg) Old El Paso Taco Sauce Mild 230 g
- Meny — 26,90 (116,96 per kg) Taco Sauce Mild 230g Old El Paso
Prisforskjellen er 9,60 mellom Kiwi og Meny — 55 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka