Prisboka › Leksikon
Tortilla pockets old el paso
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 20,- (89,69 per kg) Tortilla Pockets 223g Old El Paso
- Meny — 25,80 (115,70 per kg) Tortilla Pockets 223g Old El Paso
- Oda — 65,50 (293,72 per kg) Old El Paso Tortilla Pockets 8stk 223 g
Prisforskjellen er 45,50 mellom Kiwi og Oda — 228 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka