Prisboka › Leksikon
Taco sauce medium old el paso
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 14,10 (61,30 per kg) Taco Sauce Medium 230g Old El Paso
- Oda — 18,90 (82,17 per kg) Old El Paso Taco Sauce Medium 230 g
- Meny — 22,90 (99,57 per kg) Taco Sauce Medium 230g Old El Paso
Prisforskjellen er 8,80 mellom Kiwi og Meny — 62 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka