Prisboka › Leksikon
Taco shells old el paso
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 23,80 (152,56 per kg) Taco Shells 12stk 156g Old El Paso
- Oda — 31,40 (232,59 per kg) Old El Paso Taco Shells 135 g
- Meny — 34,90 (223,72 per kg) Taco Shells 12stk 156g Old El Paso
Prisforskjellen er 11,10 mellom Kiwi og Meny — 47 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka